Telefon
Whatsapp

Sapanca Akşam Yemeği 

Kıyı Bungavlov - Sapanca Bungalov
  • 20 Temmuz 2022

Sapanca Akşam Yemeği 

Sapanca akşam yemeği mekanı arayanlar Sapanca’nın eşsiz doğası ve gölü eşliğinde en değerli anlarını kutlamak için harmanlık kafeyi tercih edebilirler. Sapanca Kıyı Bungalov Cafe eşsiz bir göl ve bahçe manzarasına sahip. Mekanda doğum günlerinizi, evlilik yıldönümlerinizi ya da diğer özel günlerinizi kutlayabilirsiniz.

Sapanca gölü kenarında huzurlu ve lezzetin konuştuğu bir ortam arayanlar için mükemmel bir yer. Göl kenarında bahçeli ortamı ile ailenizle ya da arkadaşlarınızla huzurlu bir kahvaltı ve yemek deneyimi yaşayabilirsiniz. Akşam yemeği sonrasında Sakarya Gölü’ne karşı Türk kahvesinin yudumlayarak keyifli sohbetler gerçekleştirebilirsiniz. 

SAPANCA GÖLÜ AKŞAM YEMEĞİ 

Sapanca Kıyı Bungalov Cafe Sapanca gölü akşam yemeği mekana arayanlar için mükemmel bir yer. Mekanın Sapanca Gölü kenarında olması ve doğa ile iç içe bulunması birçok kişinin tercih sebebi olmuştur. Mekan İstanbul’a bir saat Ankara’ya ise iki saat uzaklıkta yer alıyor. Ailece ve dostlarınızla güzel vakit geçirebileceğiniz ayrıca özel organizasyonlar yapabileceğiniz bu mekan tutkunuz olacak bir ortam sunuyor.

Sapanca Gölü’nün kıyısında eşinizle sevgilinizle ailenizle ya da arkadaşlarınızla mükemmel bir Sapanca akşam yemeği mekanı olan Kıyı Bungalov cafe ekonomik fiyatları ve lezzetli menüsüyle de yüz güldürüyor. Akşam yemeği evlilik teklifi yıl dönümü ya da diğer özel günleriniz için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kusursuz hizmetin konforla buluştuğu Kıyı Bungalov cafe tutkunu olacağınız muhteşem bir mekan. 

SAPANCA’DA AKŞAM YEMEĞİ 

Sapanca akşam yemeği mekanı olan Kıyı Bungalov Cafede kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz. Sapanca gölü kıyısında sevdiklerinizle yiyeceğiniz akşam yemeği için önceden rezervasyon yaptırabilir ve özel menü talep edebilirsiniz. Kıyı Bungalov kafe göl kenarında ve doğa ile iç içe olması nedeniyle birçok kişinin gözde mekanı olmuştur. Sapanca gölü kıyısında huzurlu bir ortamda Sapanca akşam yemeği mekanı arayanlar için harika bir tercih. Ayrıca mekanda misafirlerin sağlığını korumak amacı ile tüm covid-19 tedbirleri alınmış durumda.

Mekanın havası ortamı temizliği ve huzuru sizi kendisine çekecek. Göl kenarında lezzetli yemeklerin olduğu bir tesis arayanlar için Kıyı Bungalov Cafe biçilmiş kaftan. Kıyı Bungalov Cafe göl kenarında yer alan konumu ile dünya mutfağından harmanlamış olduğu zengin menüsüyle hizmet sunuyor. Güne lezzetli ve bir o kadar da doğal sabah kahvaltısı ile başlayabilir öğle yemeklerinde geniş menünün ayrıcalıklarını tadabilirsiniz. 

 

SAPANCA GÖLÜ KENARI AKŞAM YEMEĞİ 

Sapanca akşam yemeği sonrasında büyüleyici gör manzarasının tadını kahvenizi yudumlayarak çıkarabilirsiniz. Kıyı Bungalov cafe göl kenarında bahçeli ve huzurlu ortamı ile iyi yemekler ve kaliteli hizmet sunan bir mekan. Sapanca Gölü kenarında mükemmel bir akşam yemeği için ön rezervasyon yaptırarak özel menü avantajından faydalanmanız mümkün. Sevdiklerinizle birlikte huzurlu bir ortamda kafa dinlemek istiyorsanız mutlaka bu mekanı tercih etmelisiniz. Sakinliği ve huzur verici havası ile sizi cezbeden Kıyı Bungalov kafenin lezzetli menüsü tam da damak tadınıza göre. 

Sapanca Gölü kenarında muhtelif güzel ve ferah bir mekan arayanlar için Kıyı Bungalov Cafe mükemmel bir yer. Kahvaltısı öğle yemeği ve akşam yemeği mükemmel lezzette sunulan cafe’nin manzarası müşterilerden tam not almış durumda. Göl kenarında şık ve yeşillik içinde huzur ortamı arayanların mutlaka tercih etmesi gereken bir mekan. Parmağını kafeye göl kenarında güzel temiz doyurucu ve elit bir mekan arayanların tercihi.

SAPANCA GÖLÜ KAFE 

Manzara sakinlik ve huzur arayanlar için Kıyı Bungalov cafe kaliteli hizmeti ve uygun fiyatları birçok kişinin tercih etmiş olduğu bir mekan. Sapanca Gölü kıyısında yiyeceğiniz akşam yemeğinde size göl manzarası eşlik ediyor. Sapanca Gölü’nün hemen yanında huzur dolu sakin bir yer arayanlar için dört mevsim hizmet veren bir mekan. Ailenizle arkadaşlarınızla eşinizle ya da sevgilinizle gidebileceğiniz lezzete kaliteyi ve ön planda tutan Kıyı Bungalov Cafe fiyatlar bakımından da müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

Sapanca Kıyı Bungalov Cafe de akşam yemeği için rezervasyon yaptırarak evlilik teklifi doğum günü kutlaması gibi organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sakin huzurlu bir yerde akşam yemeklerini göl manzarasını dahil etmek isteyenler mutlaka Kıyı Bungalov kafeyi tercih etmeli. Şahane manzarası ve avantajlı lokasyonuyla Sapanca Kıyı Bungalov Cafe müdavimi olacağınız bir mekan. Göl kenarında huzurlu nezih ferah ve geniş bir mekan arayanların ilk tercihi arasında yer alan Kıyı Bungalov Cafe sevdiklerinizle mükemmel anlara imza atmanız için mükemmel bir yer. 

Randevu İçin Telefonu;

0530 870 30 54 – 0539 228 30 54

Sakarya Medya